(097) 878 08 37
Працюємо з 11:00 до 21:30
basket 0
0 грн

Новини

4+1=4

Замовляйте 5 ролів, а платіть за 4. Замовляйте 10 ролів, а платіть за 8 і так далі. Безкоштовним вважається рол з найменшою вартістю. Ця акція не поєднується з іншими акціями.

читати більше
Подарунок за спізнення

У разі запізнення Ви отримаєте промокод на безкоштовний Сирний рол до Вашого наступного замовлення. Промокод діє 28 днів після його отримання. Промокод на безкоштовний рол не видається при здійсненні доставки на конкретно вказаний час.

читати більше
Знижка для студентів

При оформленні замовлення вкажіть промокод “Студент” та отримайте 10% знижки до Вашого замовлення. Для отримання знижки потрібно пред’явити кур’єру студентський квиток. Ця акція не поєднується з іншими акціями.

читати більше
День народження з Моносуші

При оформленні замовлення вкажіть промокод “День народження” та отримайте “Запечений сирний з лососем” безкоштовно до Вашого замовлення. Термін дії акції – День народження плюс один день до та після свята. Для отримання подарунку іменинник має показати кур’єру оригінал документу, що підтверджує його дату народження. Ця акція не поєднується з іншими акціями.

читати більше
Самовивіз

Забирайте своє замовлення самостійно та отримуйте такі переваги: Запечені моно макі з лососем у подарунок. Відсутність мінімальної суми замовлення. Час очікування на замовлення до 30 хв. Для отримання акційного ролу у подарунок зберігається умова мінімальної суми замовлення 200 грн. Ця акція не поєднується з іншими акціями.    

читати більше
Рол тижня

Щотижня діє знижка 50% на один з ролів у нашому меню. “Рол тижня” ви можете знайти на головній сторінці нашого сайту. Знижка діє при мінімальній сумі замовлення 200 грн. Ця акція не поєднується з іншими акціями.

читати більше